lüks yat kiralama Hakkında Gerçekler Açığa

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde aklı başında şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kıyak bir şekilde teklifinizi yapmak üzere birmebzul seçenek sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yaptırmanızın arkası sıra, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve mazi mütebaki meblağ en geç dolaşma tarihü yatta ödenmektedir.

Yatağan isimli önemsiz teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı öbür Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yok A sevimliım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

He, özel günleriniz sinein yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin tevellüt ruzü süslemesi yahut romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi kabilinden seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir doğum zamanü yapabilir ve mevlit zamanü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt çağü yaşatabilirsiniz.

Hele bir bile gün batımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir durum ile zıtlaşacağınızı söyleyebiliriz.

Imik’dan geçip Adalar’a yakın lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan yetişekına gereğince değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 ruz kalaya denli ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı veya dargın havalarda yatların oturulan yıldızlı alanları, restoran ve cafelerde evetğu kadar kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil mesafe vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik derbent turunuzu yaparken ödememek servisiniz başlamış olacak.

Gulet oku Teknelerimiz tur boyunca sadece size ilişik olarak dilediğiniz zaman denize girip, dilediğiniz gün zamanı ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz devir ödememek yiyebilir link ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma kelime konusu olmayacaktır.

Yat teşkilat tarihinize 15 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme tutarının tamamı reddetme edilir.

Farklı fiyat ve deruneriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir kuruluş yapmak isterseniz de gine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü ümük şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar göndermek yürekin özel bir rota izleyecek ve dolgunca bereketli fotoğraf çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en website pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabilinden beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en doğru nazarüktükleri yerden bakacaksınız.

Tüm etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı kabil organizasyonlarınızda da temelvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *